2 Cadra

Shitet nga: Xhovani 06 Dhj 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes 2 cadra per lokale me permasa 4*4jan shum pak te perdorura......i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim