16 komplete tavolina karrige restoranti

Shitet nga: veri 25 Nën 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

29 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
tavolina dhe karrige restoranti me dru lisi shume te renda,jane blere 65000 leke kompleti,shiten per arsye mbyllje aktiviteti 29000 leke kompleta si dhe 3 complete tavolina karrite druri te bardha 20000 leke kompleti.
Ndodhen tek rruga komuna e parisit kodra e diellit tirane.
0672041503
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim