10 tavolina 10 karrige te larta per clab

Shitet nga: eri 19 Krr 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
10 tavolina 10 karrige te larta per clab ne gjendje shume te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim