EKSPRES PHL SAECO HD8423/19

Shitet nga: Orges Ismaili 13 Dhj 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 000 LEK   16 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
PRESIONI
15 bar
FUQIA
1050 W
KAPACITETI 1 Liter
FUNKSIONIMI Elektronik
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim