Tavoline thonjsh

Shitet nga: adm 15 Maj 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
shes tavoline thonjsh kush eshte i interesuar te kontaktoje 200 mije lek i diskutueshme.paisje per thonje furre thonjsh 55mije lek,freze thonjsh 65 mije leke,gura3mije leke,- xixa 100 leke copa, 2 pompa acetoni-2mije leke dhe 3mije leke, akrelik 6-ngjyra 1 mije leke copa,xhel me ngjyre 5ml ,4mije leke copa,xhel baz 7mije leke,tipsa 10mije leke pakoja 100 cope,leter per zgjatje thonjesh 15 mije leke,lime 1mije leke,xhel frenc,shes per arsye emigrimi oferta vetem deri ne fund te prillit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim