Parukeri estetik

Shitet nga: Ledi'S 24 Qer 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Biznes i hapur prej dy vitesh me nje klientele te rregullt ,me pajisje moderne e bashkohore .Ne ambjent behen te gjitha sherbimet,si:trajtim fytyre,celuliti,thonjesh,depilime dhe pjesa parukeris.Dyqani ndodhet ne rr.Bardhyl ne unaz 50m larg nga kryqezimi porcelanit ngjitur me Bocca cafe ne rruge kryesore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim