Paisjet e nje parukerie

Shitet nga: pal 16 Dhj 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
paisjet e nje parukeriem,2 poltrona lekure dhe inoksi ,lavatest,pasqyra,karel ,kasa

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim