Paisje per parukeri dhe Estetik.te reja

Shitet nga: LULZIMI 12 Qer 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Paisje per parukeri dhe Estetik.
KARRIKE BERBERI
POLTRON PARUKJERE
LAVATEST
KARREL
LUP
APARAT AVULLI
KREVAT ESTETIKE
VAPORIZATOR
KOPERT TERMIKE PER DOBSIM
NGROHES PESHQIRESH
APARAT DYLLI
THARSE
PJASTRA
MASHA
BOJRA DISA MARKA
MAKINA QETHJE GJITHCKA QE I NEVITET NJE SALLONI PARUKERI ESTETIKE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim