Paisje parukerie pothuajse te reja

Shitet nga: lenci 31 Tet 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
shiten paisje per parukeri,2 poltrona 1 lavatest ne ngjyre te zeze 1 karel vetem 2 jave te perdorura +kolltuk dysh tavoline ,pasqyre me dy vende pune ,rafte dhe mjete pune, cmimi 70000 lek ose 500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim