Paisje dhe mobilje per BERBER

Shitet nga: Klodi 07 Krr 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Karrike berberi, dy makina nje qethje dhe nje per mjekren, tharese flokesh, geshere, 4 karrike per klientet me tavolin mesi.Mobiljet me 3 pasqyra per dy vende pune, VEGLAT NE GJENDJE SHUM TE MIRE TE GJITHA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim