Paisje Parukerie

Shitet nga: aldo 23 Krr 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shiten paisje Parukerie te kompletuara me gjith aksesort,Komendina me pasqyr 4 metra e gjer,me 2.50 cm te gjat.E ardhur nga Italia,Lavatesti Ngjyr e Zez,Rafti i Produkteve.Karreli.Karrige Profesionale.Tavolina e thonjeve bashk me dy Karriget, Plotroni bashk me nje Pup.Buljer.Gjitha paisjet e Thonjeve dhe te debilimit,Plus disa bojra flokesh Gjermane dhurat,vec bojrat vlejn 20.000.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim