Artikuj per parukeri dhe dyqan kozmetike

Shitet nga: Ekspozitor 16 Nën 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shitet ekspozitor per kozmetike (parukeri) i rrumbulaket, me keto permasa: Gjatesia 210 cm Diameter: 120 cm. Me 4 rrota nga poshte per mundesi zhvendosje, i pajisur me ndriçim neone.

Shitet rreklame me permasat: Lartesia 50 cm dhe Gjeresia 100 cm e pajisur me neone dhe e ndriçueshme nga te dyja anet. Cmimi per ekspozitorin eshte 300 euro i diskutueshem, cmimi per rreklamen 100 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim