Aparatura per Estetike

Shitet nga: xxxx 07 Krr 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Aparatur,- ELLIPSE, me 5 fuksione, Debilim i perhershem i Qimeve, regjenerim i Fytyres, heqje njollash, kapilaresh, dhe trajtim pucrash.

Aparatur -Mikrodermabrasin, per trajtimin dhe regjenerimin e Fytyres

Aparatur per heqjen e kallove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim