Vinxh i vogel ndertimi

Shitet nga: Dritani 05 Jan 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shes vinxh te vogel ndertimi, me kapacitet 200 kg. Vinxhi eshte blere ne ITALI dhe shitet pasi kam blere nje me te madh sesa ai. Vinxhi eshte monofaze. Cmimi eshte i padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim