makineri per paketim sheqeri pustina bar kafe

Shitet nga: eraldo 19 Jan 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Kapaciteti 25 kg ne ore. Ne gjendje te mire pune. Me garanci mund edhe te nderrohet me makine.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim