X-Ray Makinen PERKIN ELMER

Shitet nga: X-Ray Perkin Elmer 17 Nën 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes X-Ray Makinen PERKIN ELMER.

Makina eshte ne gjendje te rregullt pune

Per cdo info kontaktoni ne +386 49 507 504
Gjindemi ne Prishtine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim