Sharre korenti Black&decker CD201 Type2

Shitet nga: aromeos 28 Nën 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Sharra eshte ne gjendje shume shume te mire e perdorur shume pak .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim