PET ambalaza / KALAPI

Shitet nga: jonce 18 Maj 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
kalapi za PET ambalaza sokovi djusevi kisela voda
kalap0,5l dva broja
kalap1,5l
kalap2l
kalap2,5l
kalapite se naogat vo makedonija grad kocani 120 kmetra odaleceno od skopje

zem_promet_kocani@yahoo.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim