Maqinë për pije energjetike

Shitet nga: Ibrahim 31 Krr 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes maqinë për pije energjetike, kanaqe dhe per lëngje të gazuara. Unë jam nga Maqedonia-Shkup. Të interesuarit mund të kontaktojnë nëpërmjet numrit të telefonit dhe emailit: ibrahim.ii@live.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim