Makineri per prodhimin e olluqeve pa shkeputje

Shitet nga: daut 12 Nën 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Bejm prodhimin e makinave per olluqe pa shkeputje...Per olluqe horizontale gjysemrrethi poashtu vertikale ne form te rrethit fi100mm..keto makina jane te njejta si makinat Kroate..jan me qmime te volitshme...poashtu kemi edhe apkante 6 , 8 metra hidraulike... Gjendemi ne Shkup....email jeta-1968@hotmail.com..tel 0038971567353....facebook ..https://www.facebook.com/daut.brahimi.5....ju mirpresim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim