Makineri per prodhimin e elementeve te betonit S..

Shitet nga: Kotica srl 10 Qer 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
makineri per prodhimin e elementeve te betonit marka sacme B 100, viti prodhimit 1990
prodhon vetem blloka te dimensioneve te ndryshme ne baz te kallepit qe vendoset
prodhimi ditor (8 ore) 4000-5000 blloka
cmimi € 7500 vetem per makinerine
per me shume informacione telefononi ne numerin e cel. 00393356406009
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim