Makineri per mozzarella

Shitet nga: Endri 12 Nën 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makineri per mozzarella dhe djathe picash ,
Makineria eshte ne funksion te plote dhe e kompletuar bashke me vasken.
25000 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim