Makineri per mobilje materiale

Shitet nga: Adriatik Alikaj (Tiku) 18 Dhj 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makineri sharre me dy disqe qe pret pllake zdrukthi
Bordatrice
Aspirator
Kompresor
Stabilizator

Produktet shiten ne nje pakete te vetme dhe nuk ndahen ne pjese te vecanta per tu shitur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim