Makineri melamini

Shitet nga: genti 16 Krr 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shum pak e perdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim