Makineri akullore

Shitet nga: Olti 15 Jan 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makineri per prodhimin e akullores. Kapaciteti 3 kg/8 min. Sistemi i ftohjes me uje, trefazor, ne gjendje shume te mire dhe shume e thjeshte ne perdorim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim