Makineri Perpunimi Drurit

Shitet nga: Ylli 27 Nën 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makineri e perpunimit te drurit per marangoz. Permban Disk, Freze, Plan dhe Trapano. Eshte 3 fazore. Gjithashtu e perfshire edhe pajisja per prehjen e thikave. Makineria eshte e perdorur. Huseyin Tokuz. Cmimi i Diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim