Makine Ofset per shtyp ROLAND FAVORIT 4 NGJYRA B..

Shitet nga: Bekim Shala 03 Krr 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet makina Ofset per Shtyp 4 ngjyra.1988. Vetem 16 milin Shtypje i ka te kaluara, Pjeset i ka gati si te reja, Pasimin dhe kontrollin e ngjyrave e ben me RCI. posedon edhe IR per terje te ngjyrave. Larja e pllakave behet me ftohje, dhe alkohol. Cilindrat e ngjyres dhe drukut jane ne gjendje shume te mira. Qmimin e bejme me marveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim