Makina per shiter

Shitet nga: Gjergji 24 Krr 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
përshëndetje janë të jeni i interesuar në blerjen e punës Amerika SUV kamion makinë sedan electricist. ju lutem email me makinën që ju jeni të interesuar ne mund të flasim për çmimet e anijeve është i lirë. falemnderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim