Makina per qendisje kompjuterike Tajima

Shitet nga: BO-TEX 14 Dhj 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes 2 maqina per qendisje kompjuterike Tajima prodhim JAPONEZ Njeria eshte me 15 koka 6 ngjyra kurse tjetra 10 koka 9 ngjyra Per cdo informacion mund te kontaktoni ne email bo-tex@hotmail.com ose ne telefonin 0038977 578 752
cmim i volitshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim