Makin indisturiale per rrobakeps

Shitet nga: ylber 05 Sht 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
makina esht ne gjendje te rregullt , por duhet me kompletu mjeshtri i makinave. makina ehst ne mitrovicë
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim