MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC ALUMIN

Shitet nga: Qlirim Bullatovci 11 Mar 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale

Jemi nga kosova shesim makineri te Perdorta per prodhimin e dyer dhe dritarev prodhues gjerman Makineri kemi ne kosove
1. Ngjitse me 2 koka Wegoma
2. Pastruese 4 boshta Hafnere
3. Sharre per pikaqo
kontaktoni ne vibere
+383 44 120 110
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim