Linja per prodhime dhe tharse Frutash Kepurdhave

Shitet nga: Ismet 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet komplet linja prodhuse italijane per prodhim jufkave makarona fide lazanje e shume produkte tjera linja eshte prodhim italijan maqinat jane te reja montimi dhe receptura nga ne leshomi ne pune i linjes kontakt tel +38649131113 dhe +37744131113 viber +38649131113 ju mirpresim maqinat jane ne prishtine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim