Linja Prodhuese e pastave

Shitet nga: gezimi 03 Qer 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet linja per prodhimin e pastave italijane makaronave jufkave supave e shume artikuj tjer makina posedon 3 forma me munsi edhe shume formave tjera linja perbahet nga makina kryesore mikseri paketusja dhe fura kapaciteti prodhues 80/kg ne ore qmimi shume i volitshem komplet linja vetem 12500 euro kjo linje ne tregun italijan eshte afersishte 19500 euro linja prodhuese ka komplet 86 ore pune do te thote faktikishte e re makinat jane prodhime italijan dhe gjinden ne kosove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim