Gjenerator

Shitet nga: Dali 18 Tet 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes gjeneratorin ,i cili eshte nga zvicra
eshte 15 kw , dhe shum i mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim