Fabriken e bukes me te gjitha paisjet percje

Shitet nga: Arben 11 Jan 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes apo ndrroj me vetur apo banes fabrika gjindet ne kosove me sistem te gasit dhe naftes per pjekje i posedon dy sistemet kapacitet 2000 buke ne ore nr kontaktus ne viber +37744999333. Dhe +38649190666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim