Cilindra

Shitet nga: Bekim 22 Jan 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes Cilindrat (Valak per Mulli) 8cilindra 1 metersh jan prodhim gjerman. Pa Përdor.
Gjinden ne Kosov
Muni me Kontaktu edhe ne Viber
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim