Shes dy çifte derrash te eger

Shitet nga: aleks 09 Tet 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shiten dy çifte derrash te eger te kapur para 1 viti ne pyll.
Shiten me gjithe te vegjlit e tyre. Çmimi i leverdisshem dhe i diskutueshem.
Per te gjithe te interesuarit nr tel : 068 83 54 402
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim