Lope me 35 lita qumesh dhe mushtjerr

Shitet nga: Avni 21 Nën 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet lope hollandeze olshtejn laramane shum e mir me 35 litra qumesht eshte 2 vicash te tretin e ka ne bark eshte 3 mujshe ...kam dhe nje mushtjerr e njejta rrace 1 vjece shum e mir ...cmim i leverdishem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim