Zdrukthtari me qera ne Tirane ( AMBJENT BIZNESI ..

Shitet nga: Benard 11 Nën 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Jap me qera zdrukthtari per prodhimin e dyerve dhe te mobiljeve . 8 Makineri ne 300 m2 , Me kapacitet prodhimi 20 dyer ne dite .

Cmimi 100.000/muaj ne cmim eshte e perfshir energjia elektrike .

Adresa : Rr. Njazi Meka
Njesia.4 TIRANE

.


Cel:0682067774
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim