Shitet Yogurteri 'Yogurt Mania'

Shitet nga: Drini 16 Tet 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Eshte biznes familjar, i cili sherben si Yogurteri, Bar - Caffee dhe Kreperi.
I pozicionuar ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, ne rrugen 'Myslym Shyri'.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim