SERVISI ME TE GJITHA PAISJET PER TEL

Shitet nga: nori 17 Krr 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
paisje dhe pjese per tel,gjithcka qe ju nevojitet per servis tel,duke vazhduar nga pjese te panumerta si;mcr,baza karikimi,ekrane,bateri,qarqe,karikus,kasa,avi me avull,vitrina,banaku etj,,,,,nje person qe meret me te ja di shume mire rendesine e vleren,,,,,,,,,,,shiten per asrye mbylle aktiviteti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim