Rroba verore te ndrysheme per femra

Shitet nga: lio 21 Krr 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Tiranë
per mbyllje aktiviteti shes 230artikuj veror te ndryshem per femra. funde.fustane.bluza.kemisha dhe pantallona. rrobat jane te reja dhe me masa te ndryshme. cmimi nen kosto 800 € I pa diskutueshem. cmimi okazion perfitoni edhe 14manikina + varese per te gjithe ato qe jan te interesuar na kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim