Pjes te nje servisi

Shitet nga: erjon 25 Nën 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Tiranë
shiten pjes te nje servis per arsyen e mbylljes se biznesit. shiten 1 ure 2.5 ton,1 gur i palevizshem, kompresor 300 litrosh, 5 krika dhe nje gur i levizshem, plus dhe disa celsa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim