Paisje lokali karige tavolina .kolltuqe.kondicj..

Shitet nga: VISI 13 Shk 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 000 LEK

Komuna: Tiranë
2 kondicjoner 18btu dhe 9 btu 70.000 te dy bashk ngrofs me gaz pothuajse e re 20.000lek . 5 vazo betoni 12.000lek TE GJITHA BASHK 90000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim