Okazion paisje lokali shiten per arsye emigrimi mm

Shitet nga: Alban 13 Nën 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shiten aukaruim 2 cop karige per brenda barit karige dhe kolltuqe per jasht barit cmime okazion ju mirpres ti shifni me marveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim