OKAZION paisjet e nje bar kafe

Shitet nga: ld 28 Shk 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   8 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shiten paisjet e nje bar kafe te kompletuar , 14 komplete kolltuqe + tavoline , 4 tavolina xhami kristal + karrige , 5 tavolina te larta + stola , frigorifer banak 2.7 m i veshur , aspirimi i plote , perde me mekanizem dhe pjese te tjera kompletuese . Shiten urgjent per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim