Mundesi Bashkepunimi!! Firma Gjermane Trio "Life..

Shitet nga: Amarildo Sterkaj 14 Nën 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Mundesi bashkepunimi!!
Firma Gjermane "Trio" nje nder prodhuesit lider ne fushen e ndricimit me nje game te gjere produktesh si llampadar me dizajn dhe stil qe akoma nuk e kemi pare ne Shqiperi, ndricues me led per ambjente te brendshme dhe te jshtme me garanci 2-5 vjecare.

Personat nga e gjithe Shqiperia te cilet jane te interesuar te tregojne keto produkte me shumice ose me pakice mund te kontaktojne
me Menaxherin e Marketingut Z.Amarildo Sterkaj nepermjet kesaj Adrese e-mail :atwohigh@yahoo.com
ose nr kontakti 0692883398

Cmimet do te jene cmime konkuruese ne cilesi dhe kosto.
Per te shikuar produktet e kompanise mjafton te klikoni te ky link :

http://www.trio-leuchten.de/index.php?id=3&L=4
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim