MBYLLJE AKTIVITETI, DYQAN ROBASH MESHKUJ FEMRA

Shitet nga: melita 18 Nën 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
MBYLLJE AKTIVITETI.,NE RRUGE TE PASKUQANIT 500 METRA NGA URA E ISTITUTIT BUJQESOR...DYQAN ROBASH NJEKOHSISHT DHE ROBAQEPSI...KEMI ROBA NGA ME TE NDRYSHMET SI PER FEMIJ TE MOSHAVE TE TE NDRYSHME ,,,PER TE RITUR DHE PER FEMRA, ROBAT JAN SI VERORE DHE DIMERORE ,KEMI DHE FUSTANE MBREMJE KOSTUME ETJ.....ROBAT VIJN TE GJITHA NGA ITALIA DHE AMERIKA......KEMI PERDE COPA DIVANASH ETJ...TE INERESUARIT MUND TE KONTAKTOJNE NE NUMRIN E TEL..066 600 1256.....066 600 1252....FALEMINDERIT.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim