Laborator artizanal prodhimi makaronash

Shitet nga: Laborator prodhimi makaronash 16 Nën 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet tek Zona Komuna e Parisit Labrorator Italian per prodhimin e makaronave dhe akullores. Me patente te rregjistruar. I kompletuar me makineri, paisje dhe arredim. Klientele e ngritur ne Tirane dhe Durres. Siperfaqe 70m² me qera mujore 200euro/muaj. Ideale per familje 2-3 persona. Mundesi keshillimi per fillimin e punes. Shitet per arsye shendetesore e rikthim ne Itali.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim