Kerkoj partner per biznes ne Shqiperi

Shitet nga: Enveri 29 Tet 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kompanija jonë miret eksluzivisht me aparata vending që punojn në mënyr automatike
për kafe
lëngje dhe
snac
për më gjerësisht na kontaktoni ne email apo ne tel

viber +37744555003

ju mirëpresim me respekt

NTP Leonida
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim